نیازمندی آستارا کالا
نیازمندی آستارا کالا

نیازمندی آستارا کالا

حفظ حریم خصوصی کاربران گرامی در الویت کاری مجموعه نیازمندی آستارا کالا می باشد.

در نیازمندی آستارا کالا ، کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما نیازمندی آستارا کالا هیچ منفعت و دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند و لذا چنانچه در روند خرید و فروش اجناس مشکلی پیش آید نیازمندی آستارا کالا هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات روخ داده ندارد.

یکی از تنها نکته حائز اهمیت که ما را با سایت های نیازمندی دیگر متمایز می کند ثبت آگهی بدون محدودیت می باشد و اختصاصی برای شهر آستارا طراحی شده است  پس لطفا از درج آگهی های دروغ و آگهی هایی که جنبه آزار و اذیت و یا باعث می شود مردم شریف شهرستان آستارا را تحقیر کند بپرهیزید.

 

ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از نیازمندی آستارا کالا

بازدیدکنندگان با ثبت آگهی خود در نیازمندی آستارا کالا تأیید می کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه زکر خواهد شد، نمی باشد و سن آگهی دهندها بالای 18 سال می باشد :

  • مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه، هرگونه محتوای مندرج در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه، ناقض حریم شخصی افراد و هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد، برنامه ها و روش های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهوارهای، ابزار یا آموزش های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک، فروش برنامه های نرم افزاری یا کتاب های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد و کالایی که باعث رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می شود، مانند:

درج شماره حساب در متن آگهی، مواد محترقه و امثال آن، کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد، خدمات مرتبط با همسریابی، دوستیابی، مشاوره خانوادگی، آگهی هایِ محرمیت، صیغه و ازدواج به جز دفاتر ثبت ازدواج،سلاح های گرم و سرد ، فروش فاکتور برای اخذ وام ، خرید و فروش فیش حج عمره و مشابه آن ، خرید و فروش اعضای بدن، مانند « کلیه و دیگر اعضای بدن» پیش پرداخت برای معامله های از راه دور، خدمات و کالاهایی که باعث کلاهبرداری در آن مشاهده شود، ، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد خراب کاری در امور جامعه را دارد، هرگونه سوء استفاده از شماره تلفن و هر گونه مواردی که باعث تشویش ازهان عمومی شود و موارد از این قبیل  پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و نیازمندی آستارا کالا در این موارد هیچ گونه مسئولیتی نداشته و  ندارد.

در صورت دچار مشکل می توانید از طریق  آدرس سایت پلیس فتا استفاده نمایید  :  https://www.cyberpolice.ir 

مواردی که قبل از معامله باید به آن توجه کرد :

  • قبل از معامله هیچ مبلغی از قبیل بعیانه به فروشنده ندهید.
  • بهترین پرداخت برای خرید کالا ، پرداخت نقدی می باشد.
  • در صورت امکان ، پرداخت اینترنتی یا انتقال وجه از طروق کارت به کارت ، کارت به حساب و …  انجام ندهید در صورت انجام از صحت آگهی مطلع شوید .
  • در صورت نبود امکان خرید و یا فروش اجناس به صورت حضوری بهتر است قبلا از ارسال کالا و یا خرید ، از صحت انتقال وجه به حساب مطلع شوید.

قبل از اطمینان از صحت کالا، هزینه را پرداخت میکنید. این روش بدون خطر نیست و نیازمندی آستارا کالا  این روش را توصیه نمی کند و در صورت رخ داد مشکل، نیازمندی آستارا کالا  به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال این امر ندارد.

در صورت مشاهده مشکلات آگهی و … از طریق «گزارش مشکل آگهی» و یا از قسمت تماس با ما به پشتیبانی نیازمندی آستارا کالا  اطلاع دهید.